SesliChat Alemi

Merhaba sevgili okurlar sizlere her zaman sitelerden söz ettik şimdiye kadar yada daha farklı şeylerden söz ettik. Peki hiç size bu haberleri yazdığımız makalelerin ne işe yaradığını düşündünüz mü? Sadece geçici bir haber’den ibaret bir şey mi bu? hiç düşündünüz mu. Aslında tamda bizde bunu anlatmak istiyoruz sizlere hergün değişik haberler hazırlıyoruz sizler’de yazdığımız haberlere yorumlar ekliyorsunuz bizim yazdığımız bu haberlerin toplam genel adına makale diyoruz.

SesliChat Öncelik makale yapmamızda ki sebep sitemizin devamlı güncelleşmesi açısından faydalı gözükmesidir ve ayrıca sitemizin google tarafından tanımlanıp iyi yerlere gelmesini sağlıyor makale demek site içindeki bütün olaylar dan haberdar olmanız demek yada sitedeki bir çok kişiden söz etmek’de olabilir.Bazen makalelerimiz den söz ederken hep sizlerin faydalanacağı türden bir şeyler yazmayı öncelik bildik önde tutma sebebimiz sitemize googleden yeni gelen bir çok misafir yeni arkadaşlarımız mevcuttur bunları bilgilendirmek adına sitemizin ana sayfasında hazırladığımız makaleler sayesin’de o insanlar bilgilenmiş oluyorlar.

Ve bu durum’da sitemiz’in içine girdiklerinde yabancılık çekmiyorlar ve çok eskiymiş gibi söz etmeye başlayabilirler bunların tümünden’de yazılan yani yazdığımız makalelerin sonun’da yorum olarak görüyoruz ve teşekkür eden bir çok kişiye de şahit olmuş durumdayız.Gelecek günlerde sizlere çok daha farklı makaleler yazmayı düşünüyoruz bizi takip eder seniz ne gibi sosyal aktüaliteler düzenlediğimizi görebileceksiniz herkesle yeniden bir arada görüşmek üzere saygılarımızla teşekkür ederiz.

Reklamlar

SesliChat Alemi” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s